• darkblurbg
 • darkblurbg
 • darkblurbg
 • darkblurbg
 • darkblurbg

Workshop Fine Art fotografie

Jedná se o individuální workshop v mém ateliéru na Praze 9, kde Vás nechám nahlédnout pod pokličku vzniku těchto úžasných fotografií od jejich přípravy až po finální edit.

 

První, dopolední část workshopu, probíhá u mne v ateliéru, kde bude k dispozici zkušená modelka a profesionální vizážistka, která nám modelku připraví.

Ukážeme si přípravu scény, nastavení fotoaparátu, svícení, pózování a práci s modelkou.

Dále vám ukáži a předám veškeré zdroje na věci, které k fineartu používám (pozadí, technika, šaty, čelenky atd).

 

Poté je oběd (který je zahrnut v ceně workshopu) a přesouváme se ke mně na odpolední - editovací část.

 

Společně uděláme edit fotografie. Ukáži vám celý postup úpravy fotografie. V rámci workshopu obdržíte i všechny akce, které při editaci používám.

Pokud zbude čas, může si účastník kurzu sám vyzkoušet edit vybrané fotografie pod mým dohledem.

 

Trvání kurzu: 9.00-16.00 

Cena workshopu: 15.000 Kč (daňový doklad samozřejmostí).

 

 

Workshop Novorozenecké fotografie

Jste profesionální fotograf, který bojuje s konkrétními novorozeneckými pózami nebo možná máte potíže s prací s neklidnými nebo více probuzenými miminky? Nebo jste nadšený amatér, který se chce věnovat novorozenecké fotografii profesionálně? Rádi byste se naučili některá z těch úžasných tajemství pózování a wrapování miminek? … Pokud jste na některou z těchto otázek odpověděli ano, pak můj workshop je přesně to, co hledáte….

 

Během mého workshopu vám budu dávat nejlepší tipy a triky, jak uspat miminko, bezpečně jej umisťovat do jednotlivých póz, a v neposlední řadě, jak vyfotit v těchto pózách co nejvíce fotografií v různých úhlech.

 

Na rozdíl od většiny ostatních typů fotografie je novorozenecká fotografie jedním z těch oborů, které vyžadují maximální trpělivost, dovednosti a vysokou úroveň bezpečnostních opatření. Novorozenci jsou choulostiví a potřebují spoustu péče, když s nimi pracujete, tedy trénink je a správné dovednosti jsou velice důležité.

 

Když pochopíte a uvidíte z první ruky, jak držet a pózovat miminko, bude to pro vaše následující fotografická sezení naprosto zásadní. Budete se cítit sebevědomě jako fotografové a rodiče vám budou důvěřovat v bezpečí svého dítěte.

 

Mám bohaté znalosti a zkušenosti v této oblasti a nabízím vám, abyste se naučili některé z mých technik v mém novorozeneckém workshopu. V neposlední řadě se podělím o způsob retušování hotových fotografií, aby váš výstupy byly prostě a jednoduše perfektní!

 

HARMONOGRAM workshopu:

9.00 – začátek workshopu – teoretická část

9.30 – 12.30 – práce s prvním novorozencem (Polohování miminka na bean bagu včetně plynulého přechodu z jednotlivých póz)

12.30-13.30 – pauza

13.30 – 16.30 – práce s druhým novorozencem (focení v kožešině a mísách, wrapování miminka, fotografie a pózy s rodiči)

16.30 - 18.30 – práce na PC – retuš fotografií včetně předání potřebných akcí které používám a které vám pomohou s úpravou pokožky novorozence a finálním dokončením fotografie. které používám (Základní úpravy v Camera Raw a Photoshop)

 

CO JE VŠE zahrnuto ve workshopu:

 • Bezpečnost miminka

 • Příprava místnosti a rekvizit pro novorozenecké focení

 • Vhodné vybavení

 • Nastavení fotoaparátu a osvětlení

 • Používané rekvizity a jejich dodavatelé

 • Polohování miminka na bean bagu včetně plynulého přechodu z jednotlivých póz

 • Focení v kožešině a mísách

 • Základní wrapovací techniky

 • Úhly fotoaparátu při focení jednotlivých póz

 

Během workshopu celou dobu budete fotit se mnou na svůj vlastní fotoaparát. Výsledné fotografie poté můžete použít ve svém portfoliu.

Po ukončení kurzu získáte také certifikát o jeho absolvování. Také vám budu k dispozici k další průběžná pomoci, pokud budete potřebovat.

 

CENA celodenního workshopu: 12.000,- Kč (daňový doklad samozřejmostí)