• darkblurbg
  • darkblurbg
  • darkblurbg
  • darkblurbg
  • darkblurbg

Mé jméno je Lucie Suchá a v roce 2016 jsem ze studeného analytického světa dezertovala ke kreativní profesionální fotografii.

Mým tvůrčím domovem se stalo studio na Praze 9, v Libni.

Být fotografem je řemeslo, které miluji, věnuji se mu na 150% a jsem vděčná za všechny klienty, kteří mi věnují svou důvěru a čas a umožňují mi žít můj sen. Mou vášní je především focení novorozených miminek, to jsou pro mě nejemotivnější okamžiky, ale provedu vás a vaše děti cestou od těhotenství, dětství až přes kompletní rodinné fotografie, či fotografie ke každým narozeninám. Poslední dobou jsem se zamilovala také do FineArt fotografie – tedy fotografie ve stylu obrazu.

Jsem především studiovou fotografkou, ale ani focení venku mi není cizí.

Jsem svobodná žena s vášní pro cestování, díky níž jsem projela již spoustu úžasných míst po celém světě.

Doma mě čekají dva čtyřnozí rošťáci – Abby a Rozárka – Rozárka je psí slečna, zachráněná z množírny, kterou jsem adoptovala – pomáhání zvířatům se věnují již několik let.

Poskytuji také koučování a workshopy jiným fotografům, a to především z oboru FineArt a novorozenecké fotografie.

 

Moje vizážistky Linda Chudomelová a Míša Jančaříková

 

Linda Chudomelová

Být vizážistkou měla Linda napsáno v knize Osudu.

Jak jinak si vysvětlit, že dívka pětadvacet let šminkama téměř nepolíbená, zadala do internetového vyhledávače magickou větu: "Jak se dělá kouřové oko?" a následující kliknutí nasměrovalo její život úplně jinam?

Z koukání na Youtube se staly měsíce a měsíce zkoušení na sobě, ze zkoušení na sobě se stal vizážistický kurz a z něj myšlenka: "Hej, pojďme to zkusit, uvidíme, co to udělá..."

Po deseti letech je z toho jistota, že to byla ta nejsprávnější volba, protože i po jedné dekádě líčení stále nemá dost, vášnivě miluje svoji práci a dychtivě se stále učí nové věci a techniky a vždy se těší, koho dalšího pozná.

Linda se stejnou láskou a péčí momentálně líčí a češe česká herecká esa i vycházející hvězdy v Ordinaci v růžové zahradě 2.

Míša Jančaříková

Vizáži se věnuje od roku 2013, mezi jejími klientkami je několik z řad významných osobností, které pravidelně připravovala na důležité události a vždy rády vložily svoji důvěru v ní. Pod rukama ji prošly stovky žen různých tváří a potřeb.

Díky účastem v soutěžích z oblasti make-upu, se několikrát umístila, naposledy na 2.místě v kategorii profesionál.

Pracuje s kvalitními a osvědčenými produkty různých světových značek jako je M.A.C, NATASHA DENONA, HUDA BEAUTY, DIOR, ESTEE LAUDER, FENTY BEAUTY, HOURGLASS aj... nikoli pouze s jednou značkou. Ze zkušeností má osvědčené techniky a materiály, které ji vždy zaručují dlouhodobý a precizní výsledek.

Nejdůležitější pro ni je ale spokojená klientka, která se ve svůj důležitý den cítí co nejpohodlněji.